Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

INTERNETO SVETAINĖS WWW.UKMERGE.NET NAUDOJIMOSI TAISYKLĖS

Šiomis interneto svetainės www.ukmerge.net naudojimosi taisyklėmis (toliau – Taisyklės) nustatomos skelbimų talpinimo ir peržiūros interneto svetainėje www.ukmerge.net (toliau – Svetainė) sąlygos Svetainės vartotojams. Svetainės vartotojas (toliau – Vartotojas) – asmuo, Svetainėje talpinantis (patalpinęs) skelbimą, jį redaguojantis ar peržiūrintis.

Vartotojas, naudodamasis Svetaine patvirtina, kad yra susipažinęs su Taisyklėmis, su jomis sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Tuo atveju, jeigu Vartotojas su Taisyklėmis nesutinka ar jų nesilaiko, jis neturi teisės naudotis Svetaine. Taisyklės privalomos visiems Svetainės vartotojams. Pažeidus Taisykles, gali kilti Taisyklėse bei Lietuvos Respublikoje galiojančiuose teisės aktuose numatytos pasekmės. Svetainės administracija pasilieka teisę bet kuriuo metu savo nuožiūra be atskiro įspėjimo keisti ar pildyti Taisykles, keisti ar nutraukti Svetainėje teikiamas paslaugas dėl bet kokių priežasčių bei apmokestinti skelbimų talpinimą Svetainėje. Tuo atveju, jeigu pakeitus arba papildžius Taisykles, Vartotojas toliau naudojasi Svetaine, tokiu būdu jis patvirtina, kad sutinka su Taisyklių pakeitimais ir papildymais.

Svetainėje Vartotojui suteikiama virtuali erdvė, kurioje Vartotojas turi galimybę paskelbti savo skelbimus apie Ukmergės mieste ar rajone Vartotojo teikiamas ar Vartotojui reikalingas (ieškomas) paslaugas, taip pat Vartotojo siūlomus, keičiamus ar ieškomus daiktus, skaityti Svetainėje esančią informaciją. Draudžiama naudotis Svetaine jos paskirties neatitinkančiais ar neteisėtais tikslais.

Svetainės administracija jokiu būdu nedalyvaus (nei kaip tarpininkas ar atstovas, nei kitaip) pirkimo – pardavimo, mainų ar kitokiuose sandoriuose, susijusiuose su Svetainėje Vartotojų siūlomomis, įsigyjamomis paslaugomis, siūlomomis, keičiamomis ar įsigyjamomis prekėmis ir pan. ir niekaip neatsako už Svetainėje Vartotojų patalpintus skelbimus, jų turinį, teisingumą, vykdymą, taip pat neatsako už jokius nuostolius, atsiradusius dėl skelbimuose naudojamos informacijos (įskaitant ir vaizdinę medžiagą), bei nuostolius, atsiradusius dėl techninių sutrikimų, taip pat neatsako už jokiąžalą, atsiradusią Vartotojui, tretiesiems asmenims, kompiuterinei sistemai, bei neatsako už Vartotojų duomenų tvarkymą tretiesiems asmenims priklausančiose interneto svetainėse net ir tais atvejais, kai į jas patenkama per Svetainėje esančias nuorodas.

Svetainės administracija nėra Svetainėje Vartotojų skelbiamuose skelbimuose siūlomų prekių ar paslaugų pardavėjas, jas siūlančių asmenų tarpininkas, atstovas ar pan. Joks Vartotojo patalpintas skelbimas Svetainėje nėra Svetainės administracijos pasiūlymu (oferta) sudaryti sandorį. Vartotojas (jo atstovas) svetainėje patalpindamas skelbimą visiškai atsako už skelbimo turinį, jo teisingumą, tikslumą, išsamumą, vykdymą bei prisiima visą atsakomybę už skelbimo turinio atitikimą Taisyklių sąlygoms, bendrosioms etikos, moralės, dorovės normoms ir Lietuvos Respublikoje galiojantiems teisės aktams. Vartotojas sutinka, kad jo duomenys būtų naudojami paslaugų kokybės gerinimo, tiesioginės ir netiesioginės rinkodaros, Svetainės lankytojų poreikių analizės ir kitais teisėtais tikslais. Svetainės administracija pasilieka teisę fiksuoti Vartotojų IP adresus, kurį turi teisę atskleisti valstybės institucijoms, taip apsilankymo Svetainėje datą ir laiką. Vartotojas, talpindamas skelbimą sutinka, kad Svetainės administracija naudotų skelbimų turinį reklaminiais ir kitokiais tikslais, nenurodant Vartotojų asmeninės informacijos ir nebus įpareigotas mokėti Vartotojui autorinio ar kitokio atlyginimo už tokio turinio naudojimą. Vartotojas, talpindamas skelbimą Svetainėje, sutinka ir patvirtina tai, kad jis pateikia skelbimo ir savo asmeninę informaciją savo noru ir suvokia, kad ji bus matoma kitiems Svetainės Vartotojams.

Skelbime pateikdamas duomenis, Vartotojas patvirtina ir garantuoja, kad jo pateikta informacija yra teisinga, tiksli, tikra, atitinkanti etikos, moralės bei dorovės normas. Griežtai draudžiama talpinti neetiško, neteisingo, kurstančio diskriminaciją ar nesantaiką, įžeidžiančio, šmeižiančio ar kitaip Lietuvos Respublikoje galiojantiems teisės aktams prieštaraujančio turinio skelbimus. Draudžiama talpinti skelbimus ar bet kokią informaciją ar failus, užkrėstus virusais ar galinčiais bet kokiu būdu pakenkti ar sukelti grėsmę Svetainei, jos duomenų bazei, kompiuterinei sistemai ir kt. Tuo atveju, jeigu skelbimas yra iliustruojamas vaizdine medžiaga, ja patalpinęs Vartotojas patvirtina, kad turi teisę naudoti tokią vaizdinę medžiagą ir ji nepažeidžia trečiųjų asmenų teisių. Draudžiama talpinti pornografinio turinio medžiagą.

Svetainės valdytojas pasilieka teisę be atskiro įspėjimo bet kuriuo metu pašalinti jo nuomone netinkamus ar perteklinius skelbimus, taip pat nutraukti naudojimąsi Svetaine.

Talpindamas Svetainėje skelbimą Vartotojas turi nurodyti šiuos duomenis: siūlomą ar ieškomąįsigyti paslaugą ar siūlomą, ieškomą, keičiamą prekę, daiktą, savo kontaktinį telefono numerį, elektroninio pašto adresą (el. pašto nurodyti nebūtina, tačiau nenurodžius elektroninio pašto adreso nebus galimybės redaguoti skelbimo). Draudžiama nurodyti ne savo kontaktinius ar ne savo asmens duomenis.

Skelbimą privaloma talpinti tik jam Svetainėje skirtoje atitinkamos kategorijos vietoje. Tam pačiam objektui Svetainėje paskelbti vienu metu galima patalpinti tik vieną skelbimą. Vartotojas, patalpindamas skelbimą, kuriuo siūlo paslaugą ar daiktą Svetainėje, privalo iš tikrųjų teikti skelbiamas paslaugas, turėti skelbiamą daiktą. Draudžiama siūlyti daiktus, kurie Vartotojui nepriklauso ir (ar) kuriais Vartotojas neturi teisės disponuoti, taip pat draudžiama siūlyti, ieškoti neteisėtais būdais įgytus daiktus ar neteisėtas paslaugas.

Vartotojams visais būdais ir forma yra draudžiama be rašytinio Svetainės administracijos sutikimo atgaminti, kopijuoti, pakeisti visą ar bet kurią Svetainės dalį ar atlikti bet kokius kitus veiksmus, pažeidžiančius Svetainės administracijos teises į Svetainę. Vartotojas patalpindamas skelbimą, sutinka, kad jo skelbimo turinys taptų Svetainės duomenų bazės dalimi ir būtų saugomas ir naudojamas neribotą laiką.

Bet kurios Taisyklių nuostatos tapimas negaliojančia neturi įtakos kitoms Taisyklių nuostatoms.

Visi su Svetainės veikla susiję ar iš jos kilę ginčai sprendžiami derybų būdu, o nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teismuose pagal Svetainės administracijos buveinės vietą remiantis Lietuvos Respublikoje teise.

Apie mus

www.ukmerge.net - Ukmergės miesto skelbimų svetainė. Mylėkime ir saugokime gamtą!

Kontaktai

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 
 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas